Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk...

Zvaniet mums: +371 26008015 

Nokian iLine
Nokian iLine Lasīt vairāk »
Nokian WR D4 - pasaulē pirmās premium klases ziemas riepas vieglajiem automobiļiem, kas nodrošina A līmeni saķerē uz slapjiem ceļiem.
Nokian WR D4 - pasaulē pirmās premium klases ziemas riepas vieglajiem automobiļiem, kas nodrošina A līmeni saķerē uz slapjiem ceļiem. Lasīt vairāk »
K&N filtri
K&N filtri Lasīt vairāk »
NextPrev

Nokian iLine Komforts un ekonomija

Nokian iLine Komforts un ekonomija

2016.gada jaunums Nokian iLine Komforts un ekonomija

Nokian iLine

Jaunā Nokian iLine riepa ripo patīkami un droši jebkuros vasaras laika apstākļos. Tā sniedz pirmklasīgu degvielas ekonomiju, kā rezultātā braukšana ir dabai daudz draudzīgāka. Lieliskā braukšanas sajūta saglabājas pat ekstremālos apstākļos. Unikālās Venturi rievas efektīvi novērš akvaplanēšanu. Priežu eļļa, kas pievienota gumijas maisījumam palielina riepas izturību.

  • Bezkompromisa drošība
  • Stabila un patīkami klusa
  • Zema rites pretestība, taupa degvielu, tādejādi saudzē dabuEfektīva akvaplanēšanas novēršana

Venturi rievas
Šīs formas rievas starp plecu blokiem paātrina ūdens aizplūšanu. Ūdens plūsmas ātrums palielinās sašaurinājuma vietā, efektīvi aizvācot ūdeni no riepas un ceļa saskares virsmas.


Izcila saķere ar slapju ceļu un degvielas ekonomija

Nokian iLine Silica gumijas maisījums
Jaunais videi draudzīgais pilnsilīcija maisījums, nodrošina lielisku saķeri ar slapju ceļu un zemu rites pretestību jebkurā temperatūrā. Priežu eļļa, kas pievienota gumijas sastāvam palielina nodilumizturību.


Patīkamāka braukšana

Klusuma rievu dizains
Puslodes dobumi, kas atgādina golfa bumbiņas nospiedumus, uz protektora garenvirzienu sienām sniedz papildus braukšanas komfortu. Šī inovācija samazina automobiļa iekšējo un ārējo rites troksni. Šāds dizains samazina gaisa pretestību un atdzesē riepas virsmu, kas uzlabo riepas nodilumizturību.

 

2016.02.20

Atpakaļ