Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk...

Zvaniet mums: +371 26008015 

Nokian iLine
Nokian iLine Lasīt vairāk »
Nokian WR D4 - pasaulē pirmās premium klases ziemas riepas vieglajiem automobiļiem, kas nodrošina A līmeni saķerē uz slapjiem ceļiem.
Nokian WR D4 - pasaulē pirmās premium klases ziemas riepas vieglajiem automobiļiem, kas nodrošina A līmeni saķerē uz slapjiem ceļiem. Lasīt vairāk »
K&N filtri
K&N filtri Lasīt vairāk »
NextPrev

Kormoran Ultra High Performance

Kormoran Ultra High Performance

Michelin dizaineru jaunums Kormoran UHP

Kormoran Ultra High Performance – vieglo automašīnu vasaras riepas ar ultra augstu veiktspēju, kuras, pateicoties asimetriskajam dizainam, visiem adrenalīna mīļotājiem var garantēt dinamisku un reizē drošu braucienu pa sausām un slapjām ceļu virsmām. 2017.gada modelis, ko izstrādājuši kompānijas Michelin dizaineri.

            Riepas Kormoran Ultra High Performance nomainījušas modeli Kormoran Gamma B2. Sporta riepu jaunajai paaudzei ir ne tikai kardināli cits dizains (lineāru simetrisku zīmējumu ir nomainījis asimetrisks), bet arī daudz plašāks ražoto izmēru diapazons - 17" un 18’’ riepas tika papildinātas ar 19” diametru.

            Kormoran Ultra High Performance autoriepu protektora asimetriskā zīmējuma galvenā priekšrocība ir tās spēja nodrošināt augstu drošības pakāpi gan saulainos, gan lietainos laika apstākļos. Efektīva riepas drenāžas sistēma, kas sastāv no četrām riņķveida gropēm un daudziem sānu saķeres kanāliem, veicina ātru ūdens evakuāciju no kontakta zonas un paaugstinātu stabilitāti uz slapjas virsmas.

            Protektora sānu saķeres lielie bloki garantē ātru riepas pielāgošanos kustības virziena maiņai. Nepārtrauktā centrālā saķeres zona uzlabo transportlīdzekļa vadāmību lielā ātrumā, bet līdzenais Kormoran UHP protektora profils paaugstina pielāgošanās precizitāti uz vadītāja darbībām, un veicina riepas kontakta stabilitāti ar ceļa segumu.

            Protektora gumijas maisījums, kura sastāvā tradicionāli ietilpst kvarcs, paaugstina riepas elastību un tās izturību pret nodilumu. Bez tam, tā uzlabo saķeri ar slapju, slidenu asfaltu.

Šo modeli kompānija Michelin arī izgatavos ar nosaukumu Tigar UHP (Ultra High Performance), nomainot Tigar Syneris.


2017.03.02

Atpakaļ