Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk...

Zvaniet mums: +371 26008015 

Nokian iLine
Nokian iLine Lasīt vairāk »
Nokian WR D4 - pasaulē pirmās premium klases ziemas riepas vieglajiem automobiļiem, kas nodrošina A līmeni saķerē uz slapjiem ceļiem.
Nokian WR D4 - pasaulē pirmās premium klases ziemas riepas vieglajiem automobiļiem, kas nodrošina A līmeni saķerē uz slapjiem ceļiem. Lasīt vairāk »
K&N filtri
K&N filtri Lasīt vairāk »
NextPrev

Jaunums no MICHELIN ziemas riepu vidējā klasē.

Jaunums no MICHELIN ziemas riepu vidējā klasē.

Jaunās Kleber Krisalp HP3 un BFGoodrich g-Force Winter2

2016. gada ziemas riepu sezonā Michelin pievērsis lielāku uzmanību saviem vidējā cenu segmenta zīmoliem Kleber un BFGoodrich.
Jauno Kleber Krisalp HP3 un BFGoodrich g-Force Winter2 izgatavošanā tiks izmantots HelioCompound 3G gumijas maisījums kur iepriekš tika izmantots Michelin Latitude Alpin2 ražošanā. HelioCompound 3G trešās paaudzes gumijas maisījums. Jauns gumijas maisījums ar pievienotu silīciju un saulespuķu eļļu labēkai saķerei zemā temperatūrā.
Salīdzinot ar iepriekšējo modeli taisno lameļu skaits ir palielināts par 12% un bloku skaits pieaudzis par 40%. Pateicoties kam ir palielinājusies vilkmes spēja sniekā, kā arī uzlabotā lameļu forma ļāvusi uzlabot braukšanas īpašības par slapjiem ceļu segumiem.

Kleber Krisalp HP3 un BFGoodrich g-Force Winter2 ir pieejamas 19 izmēros, 15’ līdz 18’ collu izmērā. 17 colu izmēri aprīkoti ar papildus disku aizsardzības malu. Pēc ES riepu marķējuma riepas ir saņēmušas “B” vērtējumu saķerē slapjā laikā, kas pēc Michelin teiktā ir viens no labākajiem vērtējumiem vidējās cenu klases riepām.

2016.08.23

Atpakaļ